ActFax

İşletmeler büyüdükçe yapmış oldukları fax trafiği de git gide artar. Dolayısıyla bu fax trafiğine ne insan gücünün yetişmesi kolaydır nede işletmeye getirdiği maddi yük göz ardı edilebilecek seviyededir.

Size önereceğim bu fax programından önce kurulu olduğu makine üzerinden fax gönderen pek çok program denedim. Ama bu program kadar sorunsuz çalışanını görmedim diyebilirim. üstelik sadece kurulu olduğu makineden değil network üzerindeki diğer makinelerden de fax gönderebilme yeteği de var. özetle bir tür Fax Server Yazılımı. 

Yani siz ana makineye server yazılımını yükleyip ayarları yapıyorsunuz. Network`de fax gönderecek kullanıcılara da sadece client programı yeterli. Client kısmındaki kullanıcı yazdır fonksiyonunun çalıştığı her türlü programdan (gerek office programları gerekse özel muhasebe-stok programları) direk fax gönderebiliyor. Faxlar, sunucudaki bir havuzda biriyor ve server programı bunları sırakla teker teker gönderiyor. 

üstelik gelen ve gönderilen faxlar kişiyle ilişkilendirilip faxların takibi çok kolaylaştırılabiliyor. Benim kullandıkça hoşuma giden ender programlardan diyebilirim. 

ISDN,E-Mail Forward vb. daha pek çok özelliği olan bu programı kullanmanız şiddetle tavsiye olunur.

ActFax Demo

Not: 25 kişinin kullandığı network`de bile demo yeterli geliyor. Demo yazdığına bakmayın. Full Fonksiyon desteği var. Sadece gönderilen ve alınan faxların sayfa altına “Demo versiyon” diye yazıyor.

Bir cevap yazın