ARKADAŞINI GETİR TÜRKNET DAVET KODU 2020

Sizde TürkNet davet koduyla arkadaşlarınızı davet edinikinizde bir ay ücretsiz internet kazanın! Evet yanlış okumuyorsunuz, arkadaşlarınızı Türknet davet koduyla davet eden ve davet edilen ikinizde 1 ay ücretsiz internetin tadını çıkarın.Kulağa garip gelebilir ama bizim bu yazımızı okuyan bir çok kişi çoktan birer aylık bedava interneti kullandısizde aşağıdaki davet linkimizle başvurun sizde 1 ay bedava internetin tadını çıkarın.Ayrıca dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet ederek daha fazla bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Türknet gazete, tv kanaları ve dijital reklamlara harcayacağı reklam bütçesinin yerine, en güzel reklamı Türknet interneti kullanan kullanıcıların yapacağını düşüncesiyle farkındalık oluşturan bir kampanyaya dönüştürmeyi başardı.Türknet “Arkadaşını Getir Kampanyasıyla” yıllardır binlerce kişiye her ay bedava internet veriyor ve vermeye de devam ediyor, Türknette Tahüt yok, AKN yok, Hız Sınırı Yok (alt yapınız ne destekiyorsa onu kullanabilirsiniz) Bedava internet çoookkkkk

TURKNET DAVET KODUYLA NASIL BEDAVA İNTERNET KAZANIRSINIZ?

TÜRKNET ARKADAŞINI GETİR DAVET KODU VİDEO REKLAMI

2020 GÜNCEL TÜRKNET DAVET KODUMUZ

Aşağıdaki davet kodu ile Türknete üye olan arkadaşlarımız ilk faturalarını ödedikten sonraki ay bedava internet haklarını kullanmaya başlayor. Türknet Davet Kodumuz: https://turk.net/p/YIK86XV15NGF

ARKADAŞINI GETİR TÜRKNET DAVET KODU 2020

DAHA ÖNCE KULLANIDIĞIMIZ İNTERNET SAĞLAYICILAR

Ben  2017 sonunda TürkNete geçtim memnunum, zaten bundan önce kullandığımız internet firmaları sırasıyla Metronet (Türkcell süperonline alınca) TTNET geçtik 2 yıl kullandık tahüt dolunca Himnet internete geçtik 1 yıl kadar sonra kapandı ve sonra TTNET geçecekken Türkneti deneyelim dedik, bizi cezbeden kısmı tahüt şartının olmamasıydı, tabi davet koduyla gelen birer aylık indirimleri de unutmamak lazım.

Türknet Tahütsayar Hizmeti

TÜRKNET TAHÜTSAYAR HİZMETİ

 

Şu an ki internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TürkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsunTürkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.Çünkü Türknet kampanya talep tarihini dikkate alıyor. Taahhüt Sayar: https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlata bilirsin. Ya da TürkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin. Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TürkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

"Arkadaşını Getir" Türknet Davet Kodu Şartları

“ARKADAŞINI GETİR” TÜRKNET DAVET KODU ŞARTLARI

  • Davet eden ve davet edilen abonelerin TurkNet’e son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir borcu olmamalı.
  • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir.
  • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır.Aboneliğin nakli veya fesih dahil herhangi bir nedenle fesh olması halinde indirim hakkı kaybolur.
  • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.

 

Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyorum. Gerçek sınırsız, yüksek hızlı yalın (sadece) internet (100 Mbps’e kadar) var hizmetin içinde. Ayda 85 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=YIK86XV15NGF

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: YIK86XV15NGF

Bağlantı: https://turk.net/p/YIK86XV15NGF

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Bir cevap yazın