İdeal Kişi Sayma Yazılımı

İdeal Kişi Sayma Yazılımı Nasıl Olmalı?

Kişi Sayma Sistemleri çözümlerinde hem donanım olarak hem de yazılım olarak sektörde bir çok ürün bulunmakta. Üreticilerin birçoğu kendi ürünlerinin dışında farklı markaya ait donanımların raporlanmasına çok müsaade etmemektedir. Her üreticinin genelde kendi donanımı ile uyumlu temel özellikleri içeren yazılımları mevcuttur.

Müşterilerinin gereksinimleri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilebilir yapıya sahip ve farklı markalar ile uyum sağlayabilen yazılımlar sınırlı sayıda.
Kişi Sayma Yazılımlarında temel özellik belirli tarihler arasındaki müşteri trafiğinin raporlanması ve rapor çıktılarının farklı formatlarda dışarıya sunulmasına imkân vermesidir.  Kolay kullanılabilir olması, farklı dil desteklerinin olması, hızlı olması, anlaşılabilir raporlama yapısına sahip olmasıdır.

İdeal Kişi Sayma Yazılımı Genel Özellikleri;

Dönüşüm oranlarını raporlayabiliyor olması, sahada çalışan kamera ve sensörlerden veri gelmediğinde bir uyarı/alarm verebilmesi, farklı markalara ait sensör ve kameralardan gelen verileri okuyabiliyor olması, marka bağımsız çalışabilmesi, gerçek zamanlı olarak raporlama yapabiliyor olması, bekleme sürelerinin raporlanması, servis sürelerinin raporlanması, kuyruk ölçümü raporlaması,  farklı sistemler ile entegre edilebiliyor olması, müşteri talepleri doğrultusunda istenilen raporların geliştirilebiliyor olmasıdır.

Kişi Sayma Yazılımı satın almadan önce ya da mevcut yazılımınızı değiştirmeden önce bu içerik ve özelliklere dikkat etmekte fayda var.

Sahadaki verilerinizi doğrul ölçen cihazlar ve bu cihazlardan alınan verileri doğru, geliştirilebilir ve anlaşılabilir şekilde raporlayabilen kişi sayma yazılımı, satışlarınızı arttırmanız için gerekli olan kararları almanızda ve size operasyonel süreçlerinizi ideal şekilde yönetmenizde destek olur.

Bir cevap yazın